Profesjonalne środki czystości

Nowości

SUPER OIL Cleaner

01.01.2016

Wychodząc naprzeciw potrzebom profesjonalnych odbiorców, wprowadziliśmy do naszej oferty od 1-go stycznia b.r. nowy koncentrat odtłuszczająco-czyszczący, z grupy HIGIENY W OBIEKTACH, z przeznaczeniem do wszelkich silnie zatłuszczonych i zaolejonych powierzchni zmywalnych. SUPER OIL Cleaner jest nowoczesnym i bezpiecznym koncentratem o zasadowym pH (11-12) i bardzo wysokiej skuteczności działania roztworu roboczego w tym zakresie.

WIĘCEJ

OIL Cleaner

01.06.2015

Po pomyślnie zakończonym okresie tworzenia i bardzo pozytywnych próbach testowych naszego nowego produktu z grupy HIGIENY W GASTRONOMII, mamy przyjemność poinformować o jego wprowadzeniu do naszej oferty handlowej. OIL Cleaner jest uniwersalnym odłuszczaczem, szczególnie skierowanym do profesjonalnego i bezpiecznego stosowania w gastronomii.

WIĘCEJ

New fresh line

03.03.2015

Wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej nową linię produktową New fresh line, która z 2015r. rozpoczyna stały cykl tworzenia produktów, w lepszej, zmienionej formule oraz odświeżonej i wzbogaconej nucie zapachowej. Po pomyślnych testach rozpoczętych już w 2014r. New fresh line w pierwszej kolejności objęliśmy produkty z grupy pielęgnacji podłóg oraz sanitariatów.

WIĘCEJ

Nowa strona internetowa

05.01.2015

Wraz z Nowym Rokiem 2015 oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową, wraz z platformą zakupową, która w dużej mierze usprawni wszystkim naszym Partnerom zaopatrywanie się w produkty marki DOLPHIN. Liczymy, że nasze nowe medialne narzędzie spełni Państwa oczekiwania oraz przyczyni się do większego zadowolenia i usprawnienia dalszej współpracy.

WIĘCEJ

Nowe preparaty w ofercie

08.01.2014

Z początkiem Nowego Roku 2014, wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej kilka nowych i atrakcyjnych preparatów. Bliższe informacje na ich temat znajdziecie Państwo w zakładce Profesjonalna Chemia Obiektowa, w następujących grupach Produktowych: Pielęgnacji posadzek, Higieny sanitariatów oraz Czyszczenia i pielęgnacji tworzyw sztucznych, pod nazwami własnymi jako FLOOR Clean, SANI ACID dry oraz PLAST Clean. Liczymy, że spełnią Państwa oczekiwania oraz przyczynią się do większego zadowolenia i uzyskania wymiernych efektów z ich stosowania.

WIĘCEJ

Twój partner w biznesie

NIP: 222-07-51-301
KRS Nr: 0000160936
Regon: 278029399
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 110 000 PLN
Udziały; Właściciel 100%

 

PROFESJONALNA CHEMIA NA KAŻDY DZIEŃ
 
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE