Profesjonalne środki czystości

O firmie

Szanowni Państwo

Polska marka DOLPHIN jest identyfikowana w branży chemii czyszczącej z profesjonalnymi rozwiązaniami i specjalistycznymi środkami czystości, stosowanymi do sprzątania zarówno obiektów przemysłowych i handlowych oraz użyteczności publicznej,  a także preparatami  mającymi  zastosowanie w kosmetyce samochodowej.

   Od początku naszej działalności jako producenta chemii, głównym kierunkiem działania było dążenie do stworzenia kompleksowej oferty profesjonalnych środków do sprzątania o wysokiej jakości i skuteczności działania. Starannie opracowane i ciągle udoskonalane przez naszych technologów receptury – zgodne ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pozwoliły nam stworzyć wysoce skuteczne i niezawodne środki w postaci silnych i wydajnych koncentratów oraz produktów gotowych do użycia. Innowacyjne, aktywne składniki zastosowane w naszych preparatach pozwalają osiągać efekty przewyższające skuteczność popularnych środków dostępnych na polskim rynku, nie wyłączając wielu znanych producentów zagranicznych.

   Jako producent profesjonalnej chemii ciągle dbamy o jej wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz zabezpieczamy naszym klientom rozwiązania techniczne, zapewniające proste i precyzyjne przygotowywanie roztworów roboczych do codziennych czynności sprzątania. Nasi koordynatorzy regionalni są cały czas do Państwa dyspozycji by właściwie i efektywnie pomóc w doborze chemii na poszczególne rodzaje powierzchni w obiektach oraz w przygotowaniu indywidualnie dostosowanych planów higieny.

   Jesteśmy przekonani, że nasza profesjonalna chemia i szeroka oferta - skierowana zarówno do specjalistycznych firm świadczących usługi sprzątające, jak też dla przedsiębiorstw, które we własnym zakresie dbają o standardy czystości, będzie w pełni zaspokajać Państwa oczekiwania oraz wpłynie pozytywnie na wskażniki ekonomiczne wynikające z jej wysokiej wydajności.

Prezes Zarządu

Twój partner w biznesie

NIP: 222-07-51-301
KRS Nr: 0000160936
Regon: 278029399
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 110 000 PLN
Udziały; Właściciel 100%

Produkt Polski

Quality System Certification dnv-gl

Big Certyfikat

 

PROFESJONALNA CHEMIA NA KAŻDY DZIEŃ
 
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE