Profesjonalne środki czystości

O firmie

Szanowni Państwo

   Polska marka DOLPHIN jest identyfikowana w branży chemicznej z profesjonalnymi środkami do usług sprzątania i kosmetyki samochodowej, jak również specjalistycznymi preparatami dezynfekcyjno-biobójczymi o szerokim zastosowaniu. Aktualna nasza oferta w pełni zaspokaja bieżące potrzeby rynku w utrzymaniu czystości obiektów przemysłowych, handlowych, gastronomicznych, oraz służby zdrowia  i wszelkiej innej użyteczności publicznej, jak i szeroko rozumianej kosmetyki środków transportu.

   Od początku naszej działalności produkcyjnej, głównym celem strategicznym było dążenie do stworzenia kompleksowej oferty profesjonalnych środków o wysokiej jakości i skuteczności działania, opartych na własnej technologii i doświadczeniu. Dzięki starannie opracowanym i ciągle udoskonalanym recepturom – zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej, udało się to osiągnąć i stworzyć silne i wydajne koncentraty oraz produkty gotowe do użycia. Uzyskana jakość niejednokrotnie przewyższa skuteczność popularnych preparatów dostępnych na polskim rynku, nie wyłączając również liczących się producentów zagranicznych.

   Produkując naszą chemię ciągle dbamy o utrzymanie tych standardów, zapewnienie bezpieczeństwa przy jej stosowaniu oraz ochronę środowiska naturalnego. Dodatkowo zabezpieczamy naszych klientów w rozwiązania techniczne zapewniające proste i precyzyjne przygotowywanie roztworów roboczych do codziennych czynności sprzątania. Nasi koordynatorzy regionalni są pomocni w przygotowywaniu indywidualnych planów higieny dostosowanych do specyfiki poszczególnych obiektów.

   Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, skierowana zarówno do specjalistycznych firm świadczących usługi sprzątające jak i przedsiębiorstw, które we własnym zakresie dbają o standardy czystości w pełni zaspokoi Państwa potrzeby oraz wpłynie pozytywnie na wskaźniki ekonomiczne wynikające z jej wysokiej wydajności.

Prezes Zarządu

Twój partner w biznesie

NIP: 222-07-51-301
KRS Nr: 0000160936
Regon: 278029399
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 110 000 PLN
Udziały; Właściciel 100%

Produkt Polski

Quality System Certification dnv-gl

Big Certyfikat

 

PROFESJONALNA CHEMIA NA KAŻDY DZIEŃ
 
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE