Profesjonalne środki czystości

Nowości

SANITARIATY - NOWY WZÓR OPAKOWAŃ 1L KONCENTRATÓW ŻELOWYCH

01.01.2019

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy od stycznia b.r. nowe, autorskie opakowanie butelki 1l typu „WC KACZKA” z koncentratami żelowymi do pielęgnacji, doczyszczania i dezynfekcji sanitariatów. Zastosowanie bezpiecznego i ergonomiczne zamknięcia, precyzyjnego aplikatora jak i stylistyki opakowania zapewnią Państwu komfort pracy oraz skuteczniejszą penetrację trudnodostępnych miejsc w codziennej higienie urządzeniach sanitarnych. W szczegółach produktowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualną ofertą na 2019.

WIĘCEJ

SANI ACID aroma gel / BLUE aroma

28.03.2018

Od kwietnia 2018r. wprowadzamy do naszej oferty kolejne dwa produkty z tworzonej od 2017r. nowej profesjonalnej linii AROMA. Produkt do sanitariatów SANI ACID aroma gel oraz mydło BLUE aroma są środkami o unikalnej i bardzo trwałej kompozycji zapachowej oraz formule składnikowej wpływającej na wysoką skuteczność i efektywność ich działania. W szczegółach produktowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualną ofertą.

WIĘCEJ

UNIVERSAL aroma / UNIVERSAL Clean aroma

22.09.2017

W bieżącym miesiącu wprowadzamy do naszej oferty kolejne nowe produkty, wzbogacając tym samym grupę środków do posadzek i powierzchni zmywalnych o dwa wysokiej jakości profesjonalne środki myjąco-pielęgnujące. UNIVERSAL aroma ( koncentrat ) i UNIVERSAL Clean aroma ( gotowy do użycia ) są produktami opartymi na nowej formule składnikowej, bardzo skutecznymi w działaniu oraz o atrakcyjnej i bardzo trwałej kompozycji zapachowej. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwa uznanie i zadowolenie w codziennej praktyce higieny powierzchni zmywalnych.

WIĘCEJ

Super SANI ACID gel

04.07.2017

Z początkiem lipca 2017r. wprowadzamy do naszej oferty kolejny kwaśny koncentrat żelowy z grupy Higieny w Sanitariatach, pod nazwą Super SANI ACID gel, o atrakcyjnej i bardzo trwałej kompozycji zapachowej oraz w nowym opakowaniu handlowym 750ml, z precyzyjnym systemem aplikacyjnym. Jesteśmy przekonani, że Super SANI ACID gel z nową kompozycją zapachową, sposobem dozowania oraz wysoką skutecznością działania, w pełni zaspokoi potrzeby Państwa odbiorców w codziennej higienie sanitariatów.

WIĘCEJ

Dolphin OFFICE aroma; Dolphin SANI aroma

29.12.2016

Od 15-go stycznia 2017r. wprowadzamy do naszej oferty dwa nowe skoncentrowane produkty, pod nazwami Dolphin OFFICE aroma i Dolphin SANI aroma, z grupy HIGIENY WSZELKICH POWIERZCHNI BIUROWYCH i HOTELOWYCH. Skuteczność działania tych środków oraz unikalna i długotrwale utrzymująca się nuta zapachowa w pełni zaspokoi Państwa potrzeby w codziennej higienie pomieszczeń o podwyższonym standardzie, jak również rozszerzy naszą ofertę o kolejne, bardzo skuteczne produkty w tej grupie.

WIĘCEJ

Twój partner w biznesie

NIP: 222-07-51-301
KRS Nr: 0000160936
Regon: 278029399
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 110 000 PLN
Udziały; Właściciel 100%

 

PROFESJONALNA CHEMIA NA KAŻDY DZIEŃ
 
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE