Profesjonalne środki czystości

Nowości

Dolphin OFFICE aroma; Dolphin SANI aroma

29.12.2016

Od 15-go stycznia 2017r. wprowadzamy do naszej oferty dwa nowe skoncentrowane produkty, pod nazwami Dolphin OFFICE aroma i Dolphin SANI aroma, z grupy HIGIENY WSZELKICH POWIERZCHNI BIUROWYCH i HOTELOWYCH. Skuteczność działania tych środków oraz unikalna i długotrwale utrzymująca się nuta zapachowa w pełni zaspokoi Państwa potrzeby w codziennej higienie pomieszczeń o podwyższonym standardzie, jak również rozszerzy naszą ofertę o kolejne, bardzo skuteczne produkty w tej grupie.

WIĘCEJ

Dolphin DESCALER Forte

01.08.2016

Z przyjemnością informujemy, że od 1-go sierpnia 2016r. wprowadzamy do naszej oferty nowy skoncentrowany produkt Dolphin DESCALER Forte, z grupy HIGIENY W GASTRONOMII, z przeznaczeniem do usuwania wszelkich osadów kamienno - mineralnych z kwasoodpornych powierzchni w urządzeniach gastronomicznych i przemysłowych. Tym samym wzbogacamy naszą ofertę o kolejny i bardzo skuteczny produkt, zapewniając naszym Klientom szerszą gamę profesjonalnych środków naszej marki w tej grupie.

WIĘCEJ

SUPER OIL Cleaner

01.01.2016

Wychodząc naprzeciw potrzebom profesjonalnych odbiorców, wprowadziliśmy do naszej oferty od 1-go stycznia b.r. nowy koncentrat odtłuszczająco-czyszczący, z grupy HIGIENY W OBIEKTACH, z przeznaczeniem do wszelkich silnie zatłuszczonych i zaolejonych powierzchni zmywalnych. SUPER OIL Cleaner jest nowoczesnym i bezpiecznym koncentratem o zasadowym pH (11-12) i bardzo wysokiej skuteczności działania roztworu roboczego w tym zakresie.

WIĘCEJ

OIL Cleaner

01.06.2015

Po pomyślnie zakończonym okresie tworzenia i bardzo pozytywnych próbach testowych naszego nowego produktu z grupy HIGIENY W GASTRONOMII, mamy przyjemność poinformować o jego wprowadzeniu do naszej oferty handlowej. OIL Cleaner jest uniwersalnym odłuszczaczem, szczególnie skierowanym do profesjonalnego i bezpiecznego stosowania w gastronomii.

WIĘCEJ

New fresh line

03.03.2015

Wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej nową linię produktową New fresh line, która z 2015r. rozpoczyna stały cykl tworzenia produktów, w lepszej, zmienionej formule oraz odświeżonej i wzbogaconej nucie zapachowej. Po pomyślnych testach rozpoczętych już w 2014r. New fresh line w pierwszej kolejności objęliśmy produkty z grupy pielęgnacji podłóg oraz sanitariatów.

WIĘCEJ

Twój partner w biznesie

NIP: 222-07-51-301
KRS Nr: 0000160936
Regon: 278029399
Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 110 000 PLN
Udziały; Właściciel 100%

Produkt Polski

Quality System Certification dnv-gl

Big Certyfikat

 

PROFESJONALNA CHEMIA NA KAŻDY DZIEŃ
 
TWÓJ PARTNER W BIZNESIE